Kurumsal nakliyat şirketi ile sorunsuz taşınmanın keyfini çıkarın, hiç bir şeye karışmadan kurumsal nakliye şirketleri grubumuzla kısa süreliğine evinizin eşyalarını bizlere emanet ediniz. 

Kurumsal Kimliği İle 25 Yıllık Hizmet 

Sarıyer evden eve nakliyat ile eşyalarınız güvenli bir şekilde paketlenir. Taşınma evresi öncesi yapılması gereken bütün işlemler en ince detayına kadar yerine getirilir. İş sadece eşyaların kolay taşınabileceği bir konuma getirilir. Taşınma evresi uzman personelimiz kendi özel stili ile eşyalarınızı özel araçlarımıza yükler. 

Bundan sonra yapılması gereken işlem ise yeni evinizde eşyaların paketlerinden çıkartılıp, kurulumu gerçekleştirmek, iş bu süreçte son kısmını ifade eder. Sarıyer nakliyat daha sonra mobilyalarınızdan beyaz eşyalarınıza kadar her şeyin kurulumunu gerçekleştirir. Evden eve nakliyat adına en iyi şekilde hizmet sunarak, kaliteli bir şekilde kurumsal kimliğine yakışır bir vaziyette hareket ederek taşınma evresini sonuca bağlar. 

Sarıyer evden eve taşıma konusunda uzman kadrosu ile en çok takdirleri toplayan, firma olduğumuzu sizlere bir kere daha hatırlatırız. Taşınmadan önce firmamıza her konuda danışabilirsiniz.